MAKALELER / SİR AĞDA NEDİR...SİR AĞDA NASIL YAPILIR

sir ağda ile ilgili görsel sonucu

SİR AĞDA YAPIMI
 için kullanılan hammaddeler arasında balmumu, likit parafin,kolofon reçinesi ve oktil dodekanol mevcuttur. Bu hammaddelerin belli bir ısı altında eritilmesi ile elde edilir.


SİR AĞDA ÜRETİMİ çok zor değildir. Üretimi için, çok teknik bir makinaya ve teknik desteğe ihtiyaç yoktur. Üretim miktarına bağlı olarak basit dizayn edilen gereçler ile rahatlıkla yapılabilir. 

 

SİR AĞDA ELDESİ için önemli olan bir formüle ve buna bağlı olarak bir üretim yöntemine sahip olmaktır. Çünkü hangi hammaddeleri ve ne kadar kullanılması gerektiğine ve hangi sıralama ile bir kaba ilave edilmesine karar verebilmek için bir formüle ihtiyaç vardır.


 SİR AĞDA İMALATI  dahil olmak üzere herhangi bir KREM, LOSYON VE KİŞİSEL BAKIM ÜRÜNLERİ ÜRETİMİ düşünüldüğünde ve bu konu da kaynak arandığında CİLT BAKIM FORMÜLLERİ ANSİKLOPEDİSİ formül içeriği bakımından sizlere yeterli olabilir.


CİLT BAKIM FORMÜLLERİ ANSİKLOPEDİSİ içerisinde farklı amaçlar için krem ve losyonlar,nemlendirici ürünler,kişisel bakım ürünleri,güzellik bakım ürünleri,selülit krem ve losyonlar, varis krem ve losyonlar,akne kremleri,sivilce krem ve losyonlar,kırışıklık kremleri,antiaging krem ve losyonlar,yüz bakım ürünleri,cilt bakım ürünleri,ağda üretimi,sir ağda formülleri,soft kremler,cold kremler,kozmetik ürünlerinin ÜRETİM FORMÜLLERİ ve İMALAT TEKNİKLERİ mevcuttur.
CİLT BAKIM FORMÜLLERİ ANSİKLOPEDİSİ içerisindeki yüzlerce kişisel bakım krem ve losyonlar, güzellik bakım ürünlerini, hiçbir teknik makina kullanmadan ve hiçbir teknik destek almadan CİLT BAKIM FORMÜLLERİ ANSİKLOPEDİSİ yardımı ile tekbaşınıza imal edebilirsiniz.


CİLT BAKIM FORMÜLLERİ ANSİKLOPEDİSİ herkesin çok kolay anlayabileceği ve herkesin çok rahat kullanabileceği sade bir dille yazılmıştır.

 ETİKETLER: Sir ağda yapımı,sir ağda nedir,mendil sir ağda üretimi,basit ağda üeretimi,üretim yöntemi,yöntemleri,sir ağdanın özellikleri,kartuş ağdası nasıl üretilir,sir ağda formülü,formül,sir ağda formülleri,kartuş sir ağda, sir ağda mendili,sir ağda nasıl sürülür,sir ağda çeşitleri,sir ağda içeriği,içerik,sir ağda içindekileri,içindekiler,sir ağda bileşimi,sir ağda hammaddesi,hammaddeleri,hammaddeler,sir ağda sonrası temizleme mendili,sir ağda makinesi,sir ağda makinası.KOZMETİK ANSİKLOPEDİLERİ VE İÇERİKLERİ

SİPARİŞ VERKOZMETİK ANSİKLOPEDİLERİ VE VİDEOLARIİMALAT ANSİKLOPEDİLERİ